Olsztyn. Nowe godziny obsługi w USC. Zmiany w Wydziale Komunikacji

2021-04-30 14:46 agada
Olsztyn. Nowe godziny obsługi w USC, przywrócono rejestrację kolejki do Wydziału Komunikacji
Autor: UM Olsztyn Olsztyn. Nowe godziny obsługi w USC, przywrócono rejestrację kolejki do Wydziału Komunikacji

Dobre informacje dla mieszkańców Olsztyna! Po majówce, od wtorku 4 maja, obowiązywać będą nowe godziny obsługi interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego. Ponadto przywrócona zostanie możliwość internetowej rejestracji kolejki do Wydziału Komunikacji. Sprawdź szczegóły.

Od 4 maja Urząd Stanu Cywilnego w Olsztynie wraca do pracy jednozmianowej. Oznacza to, że placówka będzie funkcjonować w poniedziałki między 8:00 a 16:00, natomiast od wtorku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Ratusz ma dobre informacje również dla tych, którzy muszą dokonać formalności osobiście w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna. Po zmianie systemu informatycznego, w piątek (30 kwietnia) przywrócona została możliwość internetowej rezerwacji kolejki.

- W systemie aktywne są daty z trzytygodniowym wyprzedzeniem, stąd późniejsze daty nie są aktywne - wyjaśnia dyrektor Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna, Dorota Groszkowska. - Aktywacja kolejnego dnia następuje o godzinie 19:00. Dokonanie rezerwacji wizyty na daną godzinę uprawnia do załatwienia jednej sprawy. Wyznaczona godzina wizyty jest czasem orientacyjnym.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021

Kolejkę można zarezerwować na stronie bezkolejki.olsztyn.eu. W dalszym ciągu zachęcamy jednak - w przypadku, gdy jest to możliwe - do załatwiania spraw urzędowych zdalnie.

Źródło: Olsztyn. Od 4 maja nowe godziny obsługi w USC. Są też zmiany w Wydziale Komunikacji
Nasi Partnerzy polecają