Olsztyn. Palili marihuanę w samochodzie. Policja złapała ich na gorącym uczynku

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Palili marihuanę w samochodzie. Policja złapała ich na gorącym uczynku

Olsztyn. Palili marihuanę w samochodzie. Policja złapała ich na gorącym uczynku

2021-06-25 14:00

Policjantów zainteresowała zaparkowana skoda, w której siedziało dwóch mężczyzn. Kiedy podeszli do auta, wyczuli silny zapach palonej marihuany. 21-latek siedzący za kierownicą na pytanie o zabronione substancje bez zastanowienia wyjął z kieszeni woreczek z zielonym suszem i na miejscu przyznał się, że ta substancja jest na jego użytek. Chwilę potem wyszło na jaw, że narkotyków w aucie jest o wiele więcej.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłą niedzielę (20 czerwca) około godziny 23.00 w Olsztynie. Policjanci postanowili skontrolować zaparkowany samochód, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Obaj na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. - 21-latek siedzący za kierownicą na pytanie o zabronione substancje bez zastanowienia wyjął z kieszeni woreczek z zielonym suszem i na miejscu przyznał się, że ta substancja jest na jego użytek. Młody mężczyzna spróbował ucieczki, lecz po chwili był już obezwładniony i zatrzymany - informuje podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

W trakcie dalszych czynności policja natrafiła na kolejne narkotyki. Łącznie podczas kontroli mundurowi znaleźli i zabezpieczyli 26 tabletek mefedronu i 20 gramów skrystalizowanej metamfetaminy, w tym ziele konopi innych niż włókniste.

21-latka przesłuchano i przedstawiono zarzut posiadania zabronionych substancji, których posiadanie zgodnie z obowiązującym prawem jest zabronione. Przestępstwo posiadania narkotyków zagrożone jest karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Raport z anteny 24.06, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Luzowanie obostrzeń od 26 czerwca. CO SIĘ ZMIENI od soboty? [PEŁNA LISTA]

Źródło: Olsztyn. Palili marihuanę w samochodzie. Policja złapała ich na gorącym uczynku