Olsztyn. Pasażerka tramwaju dostała ataku serca. Uratował ją motorniczy!

i

Autor: pixabay.com Olsztyn. Pasażerka tramwaju dostała ataku serca. Uratował ją motorniczy!

Olsztyn. Pasażerka tramwaju dostała ataku serca. Uratował ją motorniczy!

2021-10-06 14:04

Chwile grozy w olsztyńskim tramwaju. Jedna z pasażerek nagle straciła przytomność, prawdopodobnie wskutek ataku serca. Z pomocą ruszył motorniczy wraz z dwoma pracownikami nadzoru ruchu. Dzięki ich szybkiej reakcji oraz przeprowadzonej akcji resuscytacyjnej nie doszło do tragedii.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (4 października) wieczorem na ulicy Kościuszki w Olsztynie. W tramwaju linii numer 2 jedna z pasażerek nagle straciła przytomność, najprawdopodobniej miała zawał serca. Na pomoc kobiecie ruszył motorniczy wraz z dwoma pracownikami nadzoru ruchu.

- Motorniczy tramwaju linii nr 2 i dwaj pracownicy Nadzoru Ruchu uratowali życie pasażerce. W poniedziałek wieczorem na ul. Kościuszki kobieta nagle straciła przytomność, prawdopodobnie wskutek ataku serca. Pracownicy MPK Olsztyn podjęli akcję resuscytacyjną i skutecznie kontynuowali ją do przyjazdu ekipy pogotowia ratunkowego - czytamy we wpisie opublikowanym na Facebooku MPK Olsztyn.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji. Internauci gratulowali motorniczemu postawy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Morsy z Olsztyna zainaugurowały kolejny sezon zimowych kąpieli - 3 października 2021 Plaża CRS Ukiel
Źródło: Olsztyn. Pasażerka tramwaju dostała ataku serca. Uratował ją motorniczy!