Olsztyn. Policja odzyskała skradzione rzeczy. Rozpoznajesz swoje? [ZDJĘCIA]

2021-06-15 16:50

Olsztyńska policja odzyskała sporo skradzionych rzeczy. Wśród nich są elektronarzędzia, narzędzia oraz płyny chemiczne. Osoby, które rozpoznają na zamieszczonych w galerii zdjęciach swoje przedmioty, proszone są o zgłoszenie się na policję po ich odbiór. Szczegóły w artykule.

Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie opublikowano ważny komunikat. Policjanci próbują dotrzeć do właścicieli przedmiotów odzyskanych podczas wykonywanych czynności w związku z kradzieżami i włamaniami do pojazdów i pomieszczenia gospodarczego na terenie Olsztyna. Podczas przeszukań zabezpieczono elektronarzędzia, narzędzia oraz płyny chemiczne. 

- Wszystkie osoby, które na zamieszczonych zdjęciach rozpoznają swoje przedmioty, proszone są o kontakt pod nr tel.: 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]. Przy odbiorze przedmiotów wymagany jest dokument lub potwierdzający jego własność - czytamy w komunikacie.

Raport z anteny 15.06, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Policja odzyskała skradzione rzeczy. Rozpoznajesz swoje? [ZDJĘCIA]