Olsztyn. Półnagi mężczyzna zniszczył karoserię samochodu. Szuka go policja

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Półnagi mężczyzna zniszczył karoserię samochodu. Szuka go policja

Olsztyn. Półnagi mężczyzna zaatakował samochód. Szuka go policja [NAGRANIE]

2021-07-09 13:19

Policja poszukuje mężczyzny, który zniszczył karoserię samochodu osobowego zaparkowanego w pobliżu ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Wartość strat właściciel wycenił na 700 złotych. Całe zajście zostało uchwycone przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 5 czerwca 2021 roku w pobliżu ulicy Bałtyckiej w Olsztynie. Na nagraniu zabezpieczonym przez policję widać, jak półnagi mężczyzna podchodzi do samochodu osobowego i kopie go, niszcząc karoserię. Wartość strat to 700 złotych. Teraz olsztyńska policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia i zatrzymanie sprawcy.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 45, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected] Policja zapewnia anonimowość.

Olsztyn. Zniszczył auto, szuka go policja

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Półnagi mężczyzna zaatakował samochód. Szuka go policja [NAGRANIE]