Olsztyn. Poszukiwany od 15 lat mężczyzna zatrzymany! Wystawiono za nim pięć listów gończych

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Poszukiwany od 15 lat mężczyzna zatrzymany! Wystawiono za nim pięć listów gończych

Olsztyn. Poszukiwany od 15 lat mężczyzna zatrzymany! Wystawiono za nim pięć listów gończych

2022-02-22 9:44

Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 39-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od blisko 15 lat. Wystawiono za nim pięć listów gończych m.in. za przestępstwa gospodarcze i udział w pobiciu. Mężczyzna najprawdopodobniej dziś trafi do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe lata.

W poniedziałek (21 lutego) funkcjonariusze z KMP w Olsztynie w trakcie czynności ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta może przebywać poszukiwana osoba. Na miejscu zastali 39-latka, który był kompletnie zaskoczony ich wizytą.

Sprawdzenie w systemach informatycznych wykazało, że był on poszukiwany na podstawie pięciu listów gończych oraz nakazu doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Mężczyzna przez 15 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości m.in. za przestępstwa gospodarcze oraz kradzież czy udział w bójce czy pobiciu. Ma do obycia łączną karę prawie 4 lat pozbawienia wolności.

39-latek został zatrzymany i we wtorek najprawdopodobniej trafi do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe lata.

Olsztyn. Pijany kierowca wjechał w sygnalizator

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Poszukiwany od 15 lat mężczyzna zatrzymany! Wystawiono za nim pięć listów gończych