Olsztyn. Przyłapany na kradzieży połknął woreczek z amfetaminą. O mały włos od tragedii

Olsztyn. Przyłapany na kradzieży połknął woreczek z amfetaminą. O mały włos od tragedii
Autor: KMP Olsztyn - zdjęcie ilustracyjne Olsztyn. Przyłapany na kradzieży połknął woreczek z amfetaminą. O mały włos od tragedii

35-letni mieszkaniec Olsztyna przyłapany na kradzieży sklepowej, w obawie przed konfrontacją z policjantami, połknął woreczek strunowy z amfetaminą. Dzięki pomocy lekarzy nie doszło do tragedii – mężczyzna w warunkach szpitalnych zwrócił woreczek wraz z zawartością białego proszku.

Do zdarzenia doszło we wtorek (17 sierpnia). Olsztyńska policja została wezwana na interwencję do jednego ze sklepów przy ul. Pstrowskiego w Olsztynie w związku z ujęciem na gorącym uczynku sprawcy kradzieży sklepowej. - Podczas interwencji, pracownicy ochrony przekazali funkcjonariuszom, że mężczyzna przed przyjazdem patrolu mógł połknąć woreczek z zawartością proszku nieznanego pochodzenia. Sprawca kradzieży przyznał się, że połknął woreczek z amfetaminą w obawie przed odpowiedzialnością karną związaną z posiadaniem narkotyków - poinformował podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, okazał się nim 35-letni mieszkaniec Olsztyna. W związku z powziętą informacją o połknięciu woreczka z narkotykami, na miejsce interwencji została wezwana karetka pogotowia. W asyście policjantów 35-latek został przetransportowany do jednego z olsztyńskich szpitali, w którym lekarzom udało się odzyskać woreczek z amfetaminą. Prosto ze szpitala, mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

35-latek za kradzież został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł. Mężczyzna dodatkowo usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych, za który kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Przyłapany na kradzieży połknął woreczek z amfetaminą. O mały włos od tragedii
Nasi Partnerzy polecają