Olsztyn. Kobieta przywłaszczyła torebkę pozostawioną w autobusie. Policja publikuje nagranie

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Kobieta przywłaszczyła torebkę pozostawioną w autobusie. Policja publikuje nagranie

Olsztyn. Kobieta przywłaszczyła torebkę pozostawioną w autobusie. Policja publikuje NAGRANIE!

2021-08-31 15:00

Olsztyńska policja poszukuje kobiety, która miała przywłaszczyć torebkę z zawartością gotówki, dokumentów oraz telefonu pozostawioną w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na nagraniu są proszone o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło na początku czerwca 2021 roku w jednym z autobusów olsztyńskiej komunikacji miejskiej. Na nagraniu opublikowanym przez policję widać, jak pewna kobieta przywłaszcza torebkę z zawartością gotówki, dokumentów oraz telefonu pozostawioną na siedzeniu. Łączna wartość strat to ponad 1600 złotych. 

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]. Policja zapewnia anonimowość.

Olsztyn. Kobieta przywłaszczyła torebkę pozostawioną w autobusie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Kobieta przywłaszczyła torebkę pozostawioną w autobusie. Policja publikuje NAGRANIE!