Auto zapaliło się w trakcie jazdy. Z pomocą ruszyli policjanci

i

Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Na al. Sikorskiego zapaliło się auto. Interweniowała policja

Olsztyn. Samochód ZAPALIŁ SIĘ W TRAKCIE JAZDY. Na pomoc kobiecie ruszyli policjanci [WIDEO]

2021-10-25 11:53

Niebezpieczne zdarzenie na al. Sikorskiego w Olsztynie. Samochód osobowy zaczął się palić podczas jazdy. Wydobywający się dym zauważyli przejeżdżający obok policjanci. Ponieważ kobieta siedząca za kierownicą auta najwyraźniej nie dostrzegła zagrożenia, funkcjonariusze włączyli w radiowozie sygnały dźwiękowe i świetlne, dając znać, by się natychmiast zatrzymała.

Zderzenie to miało miejsce w ubiegły piątek (22 października) na al. Sikorskiego w Olsztynie. Funkcjonariusze zauważyli osobowe renault, spod którego wydobywał się dym. - Sytuacja była na tyle poważna, ponieważ kobieta siedząca za kierownicą auta najwyraźniej nie zauważyła zagrożenia. Policjanci natychmiast włączyli w radiowozie sygnały dźwiękowe i świetlne, co spowodowało, że kierująca renault zatrzymała się na pobliskiej zatoce autobusowej. W tym samym czasie funkcjonariusze wezwali na miejsce straż pożarną, która już po minucie była na miejscu zdarzenia. Po wyjściu z auta kobieta zorientowała się, że jej samochód zaczął się palić - informuje sierż. Andrzej Jurkun, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Policjanci zaopiekowali się roztrzęsioną 32-latką i zabrali ją w bezpieczne miejsce. - Kobieta podróżowała sama i nie wymagała pomocy medycznej. Prawdopodobną przyczyną pożaru była awaria auta - podał oficer prasowy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Olsztyn. Samochód zapalił się w trakcie jazdy. Na pomoc kobiecie ruszyli policjanci
Źródło: Olsztyn. Samochód ZAPALIŁ SIĘ W TRAKCIE JAZDY. Na pomoc kobiecie ruszyli policjanci [WIDEO]