Do otwartej sprzedaży trafiły bilety na dotychczas wyprzedane koncerty

i

Autor: MOK Olsztyn Do otwartej sprzedaży trafiły bilety na dotychczas wyprzedane koncerty

Olsztyn. W amfiteatrze zasiądzie więcej widzów, nie tylko zaszczepionych

2021-06-29 10:52

Nowe rządowe rozporządzenie pozwala większej liczbie widzów brać udział w imprezach kulturalnych. Teraz dostępna jest nie połowa, a 3/4 miejsc. W przypadku olsztyńskiego amfiteatru oznacza to, że w koncertach weźmie udział nawet 900 osób jednocześnie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.06.2021

Niedawno olsztyński MOK informował o dodatkowej puli wejściówek, jakie - zgodnie z wówczas obowiązującymi przepisami – miały być dostępne tylko dla osób zaszczepionych. Sytuacja jest jednak tak dynamiczna, że tamto rozwiązanie już nie wchodzi w grę.

Wątek biletów wyłącznie dla osób zaszczepionych, oparty o wcześniejsze decyzje rządowe, na dziś staje się całkowicie nieaktualny - mówi dyrektor MOK-u, Mariusz Sieniewicz. Nowe zasady oznaczają, że w miejsce dotychczasowych 600 biletów na każde wydarzenie, otwarta i dostępna dla wszystkich pula biletów wynosi 900. Wejściówki można kupić zarówno na stronie MOK-u, jak i w stacjonarnych punktach: Muzeum Nowoczesności (pn-cz 11:00-17:00, sb-nd 11:00-18:00), Galeria Dobro (wt-nd 12:00-20:00) i namiot sprzedażowy bezpośrednio przed wydarzeniem, a także w Galerii Warte Świeczki.

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."

Olsztyńskie Lato Artystyczne 2021 to lato „Na wypasie”. W wypasionym planie na lato MOK proponuje: koncerty i festiwale muzyczne, działania animacyjne i edukacyjne, wystawy i instalacje plenerowe oraz pokazy filmowe i przedstawienia teatralne. W Olsztynie zagrają m. in: Daria Zawiałow, Kult, Mikromusic, czy Łąki łan. W programie nie zabrakło Olsztyńskiego Festiwalu Teatrów Ulicznych, a przy okazji Dni Olsztyna - Jarmarku Jakubowego, wyjątkowej wystawy "Beksiński Multimedial Exhibition" czy koncertu grupy Łąki Łan. Młode zespoły będą mieć okazję zaprezentować się publiczności podczas konkursu FestMuza. Coś dla siebie znajdą też wielbiciele jazzu.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Olsztyn. W amfiteatrze zasiądzie więcej widzów, nie tylko zaszczepionych