Olsztyn. W TYCH budynkach nie będzie ciepłej wody. MPEC opublikował komunikat

i

Autor: Unsplash -kevin Baquerizo Olsztyn. W TYCH budynkach nie będzie ciepłej wody. MPEC opublikował komunikat

Olsztyn. W TYCH budynkach nie będzie ciepłej wody. MPEC opublikował komunikat

2022-02-02 11:31

Mieszkańcy kilku budynków w Olsztynie, w czwartek 3 lutego, mogą spodziewać się przerw w dostawie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody. Jest to związane z pracami prowadzonymi na miejskiej sieci ciepłowniczej. Listę ulic oraz budynków, które obejmuje komunikat, znajdziesz poniżej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie informuje o przerwie w dostawie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Została zaplanowana na czwartek 3 lutego w godzinach 06:00-16:00. Wskazany termin wyłączenia może jednak ulec zmianie. Przerwa w dostawie ciepła podyktowana jest koniecznością prac prowadzonych na miejskiej sieci ciepłowniczej. Bieżących informacji na ten temat udziela Pogotowie Ciepłownicze - tel. kontaktowy 993, (89)526-85-13, 512-911-583.

Lista budynków, w których nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody:

  • Wyszyńskiego 16,22
  • Wyszyńskiego 18ABC
  • Żołnierska:  24, 26, 47, 49

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Gigantyczna plantacja konopi w centrum Ursynowa. Zioło rosło niemal wszędzie
Źródło: Olsztyn. W TYCH budynkach nie będzie ciepłej wody. MPEC opublikował komunikat