W wakacje autobusy i tramwaje pojadą inaczej, będą też remonty ulic

i

Autor: pixabay.com W wakacje autobusy i tramwaje pojadą inaczej, rozpoczną się też remonty ulic i chodników

Olsztyn. W wakacje autobusy i tramwaje pojadą inaczej, będą też remonty ulic [AUDIO]

2021-06-23 14:28

Olsztyńscy drogowcy zapowiadają wakacyjne remonty. Prace ruszą między innymi na Nagórkach i Redykajnach. Od poniedziałku wchodzą też zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych i tramwajowych. Szczegóły w artykule.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.06.2021

Na wakacje zmienia się plan jazdy olsztyńskich autobusów i tramwajów. Od poniedziałku 28.06 do ostatniego sierpnia w dni robocze obowiązywać będzie rozkład : „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”.

Informujemy, że w okresie 28.06 - 31.08.2021 r. w dni robocze obowiązuje rozkład jazdy: "Dni robocze wolne od nauki szkolnej". 

Linia 307 kursować będzie na trasie: Witosa - Plaża Miejska/Zatoka Miła we wszystkie dni tygodnia. Podczas wakacji akademickich (28.06 - 30.09.2021 r.) nie funkcjonują linie: 302, 303, 305, 309 oraz 103 na odcinku "Brzeziny" - "Stary Dwór", natomiast zamiast linii tramwajowej 3 w dalszym ciągu kursują autobusy linii zastępczej Z-3 – mówi rzecznik olsztyńskiego ZDZITu Michał Koronowski. Ściąga, jak latem poruszać się po mieście, dostępna jest na stronie olsztyńskiego zdzitu.

Ssak, gad, czy ryba? Wcale nienajłatwiejszy quiz o zwierzętach

Pytanie 1 z 10
Spędzający znaczną część życia w wodzie dziobak to:
Posłuchaj: olsztyński ZDZiT na lato - mówi rzecznik Michał Koronowski

Olsztyńscy drogowcy zapowiadają wakacyjne remonty w mieście. Prace ruszą między innymi na Nagórkach i Redykajnach, utrudnień należy się też spodziewać w związku z rozpoczęciem budowy nowej trakcji tramwajowej. Wykonawca nie potwierdził jeszcze dokładnego termonu wejścia na teren budowy. W wakacje remontu doczekają się nie tylko ulice, ale i chodniki wskazane w OBO, np. wzdłuż Smętka czy Grabowskiego.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Olsztyn. W wakacje autobusy i tramwaje pojadą inaczej, będą też remonty ulic [AUDIO]