Olsztyn. Wypadek na ul. Armii Krajowej. Droga zablokowana po zderzeniu osobówki z ciężarówką [FOTO]

Na ulicy Armii Krajowej w Olsztynie doszło do kolizji. Samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym, przez co płyny eksploatacyjne wyciekły na jezdnię, a droga została zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Ulica Armii Krajowej w Olsztynie zablokowana! W środę (25 sierpnia) nad ranem doszło tam do kolizji drogowej. Jak podała olsztyńska policja, samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym.

- Plama oleju sparaliżowała ruch na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Saperskiej. Po kolizji osobówki z pojazdem ciężarowym doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych na jezdnię. Droga w tym miejscu jest nieprzejezdna – kierujemy na objazdy - informuje oficer prasowy KMP Olsztyn i dodaje, że utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

AKTUALIZACJA godz. 12.07: Ul. Armii Krajowej w Olsztynie już odblokowana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni kierujący skodą wyjeżdżając z ul. Saperskiej, nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w pojazd ciężarowy. Na szczęście nikt nie trafił do szpitala. 46-latek został ukarany

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Wypadek na ul. Armii Krajowej. Droga zablokowana po zderzeniu osobówki z ciężarówką [FOTO]
Nasi Partnerzy polecają