Olsztyn. Zaginął LEGWAN JULIAN! Trwają poszukiwania. Na znalazcę czeka nagroda

2021-08-20 11:21 agada
Pod Olsztynem zaginął legwan Julian. Ma prawie dwa metry długości i jest pomarańczowy
Autor: pixabay.com/ Facebook: Zaginione/Znalezione Zwierzęta - OLSZTYN i okolice Pod Olsztynem zaginął legwan Julian. Ma prawie dwa metry długości i jest pomarańczowy

Pod Olsztynem zaginął legwan o przeuroczym imieniu Julian. Egzotyczne zwierzę ma niemal dwa metry długości i jest pomarańczowe. Zrozpaczona właścicielka prosi o pomoc w jego odnalezieniu. - Jeśli nie znajdzie się do października padnie... Z głodu... Zimna - napisała w mediach społecznościowych. Na znalazcę czeka nagroda.

W mediach społecznościowych pojawił się przejmujący wpis Michaliny Przeciszewskiej, właścicielki legwana o przeuroczym imieniu Julian, który zaginął 14 lipca na granicy Bartąga, Rusi i Gągławek pod Olsztynem i do tej pory nie udało się go odnaleźć. Jaszczurka ma 180 centymetrów i pomarańczową barwę. I choć wydawać by się mogło, że takie zwierzę trudno przeoczyć, w tym przypadku sprawa jest nieco utrudniona. Jest to bowiem jaszczurka nadrzewna, co oznacza, że większość czasu spędza na drzewach - m.in. klonach oraz brzozach. 

- Nie jest groźna! Nie gryzie, nie jest jadowita... Ciężko ją złapać, bo po nagrzaniu się bardzo szybko biega... Podczas łapania jej trzeba założyć bluzę (ma ostre pazury, którymi przypadkowo może podrapać)... Łapać trzeba ją u nasady ogona - tłumaczy Michalina Przeciszewska i prosi o pomoc w odnalezieniu jej zwierzęcia.

- Jeśli nie znajdzie się do października padnie z głodu i zimna. Zbierając grzyby zerknijcie czasem do góry. Znalazcę czeka nagroda. W razie znalezienia gada proszę zadzwonić pod ten numer: 730 097 046 Jeśli nie będę odbierać co jest bardzo możliwe z tego powodu, że będę jechać na obóz... Proszę dzwonić do mojej mamy: 504 097 046 - napisała na Facebooku.

Eska Summer City Olsztyn - Mazurek Premium Cars Olsztyn
Zaginiony legwan Julian
Autor: Facebook: Zaginione/Znalezione Zwierzęta - OLSZTYN i okolice (Michalina Przeciszewska) Zaginiony legwan Julian

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Zaginął LEGWAN JULIAN! Trwają poszukiwania. Na znalazcę czeka nagroda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany