Olsztyn. Zmiany organizacji ruchu w okolicy Nagórek [AUDIO]

2022-01-17 14:34 aka
Objazd
Autor: Urząd Miasta Olsztyna Zmiany w ruchu na ulicach Olsztyna.

Dynamiczna pogoda nie zatrzymuje drogowców. W związku z rozbudową infrastruktury tramwajowej, serwują olsztyńskim kierowcom kolejne zmiany w organizacji ruchu. Tym razem utrudnienia dotyczą okolic Nagórek.

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40

Skrzyżowanie Synów Pułku-Krasickiego

Tym razem zmiany dotyczą zarówno kierowców, jak i pasażerów komunikacji zbiorowej. Zamknięta została zachodnia jezdnia ul. Krasickiego na odcinku od ul. Synów Pułku do ul. Murzynowskiego.

Zachodnia jezdnia ul. Krasickiego na odcinku od ul. Synów Pułku do ul. Murzynowskiego zostanie zamknięta. Wlot na skrzyżowanie będzie dwukierunkowy jezdnią od strony osiedla Mazurskiego. Nie będzie możliwości skrętu w lewo w ulicę Synów Pułku, a także w ulicę Murzynowskiego. Objazd został wyznaczony poprzez ul. Wańkowicza. Wyjazd z ul. Murzynowskiego w ul. Krasickiego możliwy będzie wyłącznie w prawo – mówi Marta Bartoszewicz z olsztyńskiego ratusza.

Posłuchaj:" o zmianach na Synów Pułku - Krasickiego mówi Marta Bartoszewicz z olsztyńskiego ratusza

QUIZ. Gorszy smak gdy sosu brak. Do czego dodasz tabasco, a z czego zrobisz beszamel? Czy wiesz?

Pytanie 1 z 28
Worcestershire to:

Na skrzyżowaniu Synów Pułku-Krasickiego obowiązuje sygnalizacja świetlna dostosowana do nowego układu skrzyżowania. Zmiany dotyczą również przystanku autobusowego w tym rejonie. -Przystanek "Synów Pułku (Krasickiego)" w kierunku ul. Wańkowicza zostanie przeniesiony za skrzyżowanie z ul. Murzynowskiego. Tam zatrzymują się autobusy linii nr 113, 117, 120, 126, 141 – mówi rzecznik ZDZiTu Michał Koronowski. 

Posłuchaj: o przeniesionym przystanku mówi rzecznik ZDZiTu Michał Koronowski.
Zmiana organizacji ruchu w Olsztynie
Autor: materiały organizatora Organizacja ruchu: skrzyżowanie Synów Pułku-Krasickiego

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy