Olsztyn. Zmiany w ruchu na Piłsudskiego i nowe lokalizacje przystanków na Krasickiego i Wyszyńskiego

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Olsztyn. Zmiany w ruchu na Piłsudskiego i nowe lokalizacje przystanków na Krasickiego i Wyszyńskiego

Olsztyn. Zmiany w ruchu na Piłsudskiego i nowe lokalizacje przystanków na Krasickiego i Wyszyńskiego

2021-11-23 8:23

Od środy (24 listopada) czekają nas zmiany w organizacji ruchu na Piłsudskiego i zmiany lokalizacji przystanków na Krasickiego i Wyszyńskiego. Związane są z inwestycją tramwajową. Co dokładnie się zmieni? O szczegółach przeczytasz w artykule poniżej.

Parking przed budynkiem Piłsudskiego 55b od środy (24 listopada) zostanie wyłączony z użytkowania na okres około dwóch tygodni. Dojścia i dojazdy do posesji przy al. Piłsudskiego nr 49 do 53 pozostają bez zmian, zgodnie ze wdrożoną wcześniej organizacją ruchu.

Ponadto od 24 listopada, w związku z postępem prac przy budowie linii tramwajowej, o kilkadziesiąt metrów zostaną zmienione lokalizacje następujących przystanków:

  • Carrefour (przy LO V) na ul. Krasickiego w kierunku Jarot - przystanek zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie z ul. Barcza. Obowiązuje dla linii: 113, 117, 120, 121, 126, 141, 205, N01.
  • Piłsudskiego na ul. Wyszyńskiego w kierunku al. Piłsudskiego - przystanek zostanie przeniesiony do wcześniejszej lokalizacji, pomiędzy wjazdem i wyjazdem ze stacji paliw. Obowiązuje dla linii: 105, 113, 121, 126, 141, 305.
Jak nie zwariować w święta w ciąży lub z małym dzieckiem?
Zmiany na Piłsudskiego, Krasickiego i Wyszyńskiego

i

Autor: UM Olsztyn
Zmiany na Piłsudskiego, Krasickiego i Wyszyńskiego

i

Autor: UM Olsztyn

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Zmiany w ruchu na Piłsudskiego i nowe lokalizacje przystanków na Krasickiego i Wyszyńskiego