Olsztyńscy przedsiębiorcy wymienią się doświadczeniami i pomysłami [AUDIO]

2021-04-21 22:37 aka

Jak zmienić biznes w pandemii? Jak znaleźć klientów i partnerów w biznesie? Na te i inne pytania odpowiedzi padną podczas specjalnej konferencji dla lokalnych przedsiębiorców. Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu zaprasza na konferencję pod tytułem „Lokalne Możliwości Biznesowe” .

Olivia Addams wraca z hitem Stranger na wiosnę 2021! Poznajcie przedpremierowo w Radiu ESKA!

Kontakty w świecie biznesu to podstawa działalności, jednak w czasie pandemii bezpośrednie spotkania musi zastąpić sieć. Konferencja on-line Lokalne Możliwości Biznesowe ma ułatwić olsztyńskim przedsiębiorcom nawiązywanie znajomości.

"Lokalne możliwości biznesowe” to spotkanie networkingowe, online, na którym otrzymasz inspirację, dawkę wiedzy, a przede wszystkim masz możliwość zaprezentowania swojej firmy, produktów czy usług innym przedsiębiorcom. A jeśli nie masz jeszcze swojego biznesu, myślisz o założeniu działalności - też do nas dołącz. Porozmawiaj z przedsiębiorcami, skorzystaj z ich doświadczenia i wiedzy – mówi Damian Zawadzki z Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu.

Sonda
Co myślisz o nauce i pracy z domu?

Konferencja odbędzie się we wtorek 27. kwietnia o 17:00. Wydarzenie jest bezpłatne, trzeba wcześniej zgłosić swój udział na stronie grupy lub profilu FB. Konferencję polecamy, a o szczegółach posłuchajcie.

Posłuchaj: z Damianem Zawadzkimz Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu rozmawia Anita Zalewska

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Olsztyńscy przedsiębiorcy wymienią się doświadczeniami i pomysłami [AUDIO]
Nasi Partnerzy polecają