Olsztyński Budżet Obywatelski 2022. Miasto szuka chętnych do zespołu koordynującego

2021-04-21 10:57 agada
Olsztyński Budżet Obywatelski 2022. Dołącz do zespołu koordynującego
Autor: pexels.com/ zdjęcie ilustracyjne Olsztyński Budżet Obywatelski 2022. Dołącz do zespołu koordynującego

Przed nami kolejna edycja Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Przygotowania już trwają! Na początek szereg formalności oraz powołanie zespołów, które będą czuwać na realizacją IX edycji OBO. Do 27 kwietnia miasto czeka na zgłoszenia mieszkańców, którzy chcieliby wziąć udział w pracach Zespołu Koordynującego.

Miasto zachęca mieszkańców do dołączenia do zespołu koordynującego IX edycję Obywatelskiego Budżetu Obywatelskiego. - Do jego zadań należy weryfikacja wniosków zgłoszonych przez mieszkańców oraz dbanie o prawidłowy przebieg OBO - wyjaśnia dyrektor Biura Prezydenta Miasta i Dialogu Obywatelskiego, Aneta Szpaderska.

W skład Zespołu Koordynującego wejdzie 15 osób. To mieszkańcy, przedstawiciele prezydenta Olsztyna, Rady Miasta Olsztyna, rad osiedlowych oraz organizacji pozarządowych.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

Raport z anteny 20.04, godz.10

Każdy, kto chce wziąć udział w pracach Zespołu, powinien wysłać zgłoszenie do 27 kwietnia do 10:00 pod adres e-mail [email protected] albo poprzez profil Faceboookowy Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego - messengerem lub w komentarzu pod postem o naborze. Spośród zgłoszonych kandydatur komisja wylosuje trzy osoby. Działania w zespole są pracą społeczną.

Źródło: Olsztyński Budżet Obywatelski 2022. Miasto szuka chętnych do zespołu koordynującego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany