Kortowiada 2023 Kult

i

Autor: Andrzej Brzozowski Kortowiada 2023

KORTOWIADA

Olsztyńskie Juwenalia. Hip Hopowy kwartet w muzycznym składzie Kortowiady!

2023-11-07 12:00

Mimo że trwa jeszcze 2023 rok, to znamy już wiele faktów dotyczących Kortowiady, której 63. edycja odbędzie się w dniach 22-25 maja 2024 roku. Scena Główna ponownie powstanie na Plaży Kortowskiej, a organizatorzy zaczęli odkrywać karty dotyczące artystów. Do tej pory zapowiedziano koncert zespołu Wilki oraz wokalistki, Margaret. Teraz przyszedł czas na kolejne ogłoszenie!

Dwa Sławy x Mielzky x Pers pojawią się na Scenie Głównej Kortowiady 2024

Hiphopowy kwartet, twórcy „I JEST TO MOŻLIWE mixtape”, który, jak sami mówią, powstał przypadkiem, podczas rekreacyjnego męskiego wyjazdu. Materiał ten znacznie różni się od „club2020”, czyli krążka, na którym pojawił się zarówno Gruby Mielzky i Pers, jak i Astek oraz Radosny, którzy tworzą Dwa Sławy. Zagrali wspólnie kilka koncertów podczas trasy koncertowej, która nie raz rozbujała publiczność, a teraz ponownie „wsiądą w bus”, by wystąpić podczas Kortowiady!

Kto dołączy do składu koncertowego za 2 tygodnie?

W dniach 22-25 maja na Plaży Kortowskiej wystąpi kilkunastu polskich artystów.

Kolejne informacje dotyczące koncertów, w jakich będzie można uczestniczyć podczas Kortowiady 2024 pojawią się za 2 tygodnie – we wtorek 21 listopada o 12:00

Przypominamy, że ostatnie karnety z pierwszej puli można nadal znaleźć pod adresem www.bilety.kortowiada.pl i nabyć przez Going. oraz Empik Bilety.

Partnerem 63. Kortowiady jest Radio Eska!

Kortowiada 2024 Dwa Sławy x Mielzky x Pers

i

Autor: Kortowiada

Kortowiada 2023. Pierwszy dzień koncertów za nami. Tak bawili się studenci [ZDJĘCIA]

Eska Summer City - Rekrutacja na UWM w Olsztynie
Źródło: Olsztyńskie Juwenalia. Hip Hopowy kwartet w muzycznym składzie Kortowiady!