Orneta. Kobieta poślizgnęła się na chodniku i złamała nogę. Pomogli policjanci

Orneta. Kobieta poślizgnęła się na chodniku i złamała nogę. Pomogli policjanci
Autor: Unsplash - zdjęcie ilustracyjne Orneta. Kobieta poślizgnęła się na chodniku i złamała nogę. Pomogli policjanci

W Ornecie policjanci interweniowali wobec kobiety leżącej na chodniku. Okazało się, że poślizgnęła się, złamała nogę i nie była w stanie wezwać pomocy. Mundurowi usztywnili złamaną kończynę, wezwali pogotowie i zaopiekowali się nią do czasu przyjazdu załogi karetki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20 grudnia) około godziny 22.00 w Ornecie. Policjanci podczas patrolu ulic miasta zauważyli leżącą na chodniku kobietę. — Ruch pieszy o tej godzinie był znikomy. Kobieta była przytomna i odpowiadała logicznie na pytania. Mundurowi w rozmowie z 47-letnią kobietą ustalili, że poślizgnęła się na chodniku i upadła. Podczas udzielania jej pomocy i badania fizykalnego okazało się, że jej prawa noga ułożona jest w nienaturalny sposób, co mogło świadczyć o złamaniu — poinformowała policja.

Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe i usztywnili jej nogę do czasu przyjazdu medyków. Ochronili ją także przed wychłodzeniem. Po przybyciu karetki i dokładnym badaniu okazało się, że mieszkanka Ornety ma złamanie otwarte prawej nogi i wymaga hospitalizacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

II Bieg Mikołajów - Olsztyn 19 XII 2021 r.
Źródło: Orneta. Kobieta poślizgnęła się na chodniku i złamała nogę. Pomogli policjanci
Nasi Partnerzy polecają