Orzysz. Jeździł autem po Ogródku Jordanowskim. Wszystko nagrały kamery monitoringu [ZDJĘCIA]

2021-12-01 13:03

Policjanci ukarali mandatem karnym kierowcę pojazdu marki Opel Omega, który wbrew obowiązującym znakom wjechał samochodem na kładkę przeznaczoną dla pieszych i rowerzystów oraz jeździł autem po wyremontowanych alejkach w parku. Wszystko zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Do niecodziennej sytuacji doszło 6 listopada w nocy na terenie Ogródka Jordanowskiego w Orzyszu. — Po nowo wyremontowanych alejkach w orzyskim parku ktoś jeździł samochodem. Wjechał też na kładkę przeznaczoną dla pieszych i rowerzystów wbrew obowiązującym tam znakom. Ustalenie numerów rejestracyjnych tego samochodu oraz kierowcy nie stanowiło większego problemu dla policjantów, ponieważ wszystko zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu — poinformowała nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowa piskiej policji.

Kierowcą okazał się być 24-letni mieszkaniec Pisza. — Dopuścił się popełnienia dwóch wykroczeń. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Powiedział jedynie, że miał za sobą trudny dzień. Ukarany został przez policjantów mandatem karnym — dodała oficer prasowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sedno Sprawy - Włodzimierz Czarzasty
Źródło: Orzysz. Jeździł autem po Ogródku Jordanowskim. Wszystko nagrały kamery monitoringu [ZDJĘCIA]