Otwarcie sezonu motocyklowego na Warmii i Mazurach - Pisz 2022

i

Autor: Grupy pasjonatów jazdy motocyklami po Warmii i Mazurach „Motomazury999”

Parada i festyn. Otwarcie sezonu motocyklowego na Warmii i Mazurach [AUDIO]

2022-04-21 14:43

Jak co roku miłośnicy jazdy na motocyklach z Warmii i Mazur zaplanowali uroczyste otwarcie sezonu. Tym razem zlot odbędzie się w Piszu, w niedzielę 24 kwietnia. Na inauguracje ma zjechać ponad 100 maszyn z całej Polski.

- Po długim zimowym sezonie każdy z nas czeka na wystawienie swojej ukochanej maszyny z garażu i odpalenie silnika mówi Paweł Dąbkowski z grupy pasjonatów jazdy motocyklami po Warmii i Mazurach „Motomazury999”.

- Dlatego już teraz nie możemy się doczekać spotkania w Piszu. Rozpoczniemy o godzinie 12.00 mszą św. w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela. O godzinie 12.50, przed kościołem odbędzie się święcenie motocykli, a o 13.20 rozpocznie się parada motocykli po mieście. Finał imprezy odbędzie się o godzinie 14.00 na Placu Daszyńskiego. Jak zawsze nie zabraknie niespodzianek i atrakcji – podkreśla Dąbkowski.

Posłuchaj: Z Pawłem Dąbkowskim z grupy pasjonatów jazdy motocyklami po Warmii i Mazurach „Motomazury999” rozmawia Andrzej Brzozowski

Spotkanie będzie połączone z akcją charytatywną dla Zuzanny Chodnickiej, którą czeka skomplikowana operacja wszczepienia soczewek.

Otwarcie sezonu motocyklowego na Warmii i Mazurach - Pisz 2022

i

Autor: Grupy pasjonatów jazdy motocyklami po Warmii i Mazurach „Motomazury999” Otwarcie sezonu motocyklowego na Warmii i Mazurach - Pisz 2022
ROBOT GLUT I LEWITUJĄCY SAMOCHÓD | ESKA XD - Mobmania #47

Solidna dawka motoryzacyjnych emocji czyli otwarcie sezonu motocyklowego w Piszu poleca Radio Eska.

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Parada i festyn. Otwarcie sezonu motocyklowego na Warmii i Mazurach [AUDIO]