Warmia Energa Olsztyn

i

Autor: Warmia Energa Olsztyn

Piłka ręczna: Warmia Energa Olsztyn ma nowego trenera

2021-11-17 12:32

Zmiana na ławce trenerskiej Warmii Energa Olsztyn. Igor Stankiewicz, były zawodnik Wybrzeża i wieloletni trener Pomezanii Malbork poprowadzi zespół ze stolicy Warmii i Mazur do końca sezonu. W sobotę (20 listopada) Warmia o kolejne punkty powalczy z Zagłębiem Sosnowiec.

Jak informuje oficjalna strona klubu: Igor Stankiewicz to wychowanek Wybrzeża Gdańsk, z którym zdobył m.in. 4 tytuły Mistrza Polski. Kilka sezonów spędził także w tureckim Cankaya Beleiye SK Ankara, gdzie zdobywał tytuł mistrza kraju i grał w Lidze Mistrzów i Pucharze Europy. Obecnie 53-letni szkoleniowiec swoją pracę trenerską rozpoczął właśnie w Turcji i już na początku zdobył tytuł Mistrza Turcji z juniorskim zespołem Cankaya. Po powrocie do Polski prowadził znaną w Olsztynie ekipę Sokoła Kościerzyna, a potem – przez wiele sezonów Pomezanię.

IV Olsztyński Bieg Niepodległości – 11 listopada 2021

Igor Stankiewicz zastąpi na ławce trenerskiej Marcina Malewskiego. W sobotę Warmia Energa Olsztyn o kolejne punkty powalczy z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz w Biskupcu o 17:00. Klub przesłał dokumentację do Związku Piłki Ręcznej o dołączenie trenera do sztabu i w przypadku szybkiej realizacji formalności Stankiewicz mógłby poprowadzić drużynę już w najbliższą sobotę.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy gorączka zawsze towarzyszy chorobie?
Źródło: Piłka ręczna: Warmia Energa Olsztyn ma nowego trenera