Pisz. 20-latka zatrzymana za narkotyki. Policjantom tłumaczyła, że znalazła je spacerując

i

Autor: KPP Pisz Pisz. 20-latka zatrzymana za narkotyki. Policjantom tłumaczyła, że znalazła je spacerując

Pisz. 20-latka zatrzymana za narkotyki. Policjantom tłumaczyła, że znalazła je na spacerze

2021-11-22 12:00

Policjanci zatrzymali 20-letnią mieszkankę Pisza podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W miejscu jej zamieszkania kryminalni znaleźli woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz z białym proszkiem. Testery wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Zatrzymana tłumaczyła funkcjonariuszom, że znalazła je będąc na spacerze.

Młoda kobieta została zatrzymana przez policję w piątek (19 listopada) po godzinie 22.00 w Piszu. Jak informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowa piskiej policji, 20-latka już wcześniej była notowana za przestępstwa narkotykowe.

— W miejscu jej zamieszkania policjanci znaleźli kilka woreczków strunowych z suszem roślinnym, z białym proszkiem oraz foliowe zawiniątka z substancją koloru białego oraz żółtego. Były one schowane w rzeczach osobistych. Wszystkie te substancje zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Badanie testerem wykazało, że są to narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy — przekazała nadkom. Anna Szypczyńska.

20-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania narkotyków.  — Nie kwestionowała swojej winy. Powiedziała policjantom, że wszystkie te substancje znalazła będąc sama na spacerze i wzięła je z ciekawości — dodała oficer prasowa.

Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Sedno Sprawy - Anna Michalska
Źródło: Pisz. 20-latka zatrzymana za narkotyki. Policjantom tłumaczyła, że znalazła je na spacerze