Potrącenie na ul. Głowackiego w Olsztynie. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Potrącenie na ul. Głowackiego w Olsztynie. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala

Potrącenie na ul. Głowackiego w Olsztynie. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala

2021-12-20 11:30

Niebezpieczne zdarzenie drogowe na ulicy Głowackiego w Olsztynie. Samochód osobowy nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił kobietę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. Z urazem głowy została przetransportowana do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę (19 grudnia) około godziny 8.30 na ulicy Głowackiego w Olsztynie. Samochód osobowy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych.

— Według wstępnych ustaleń kierujący toyotą nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił kobietę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia piesza z urazem głowy trafiła do szpitala. 47- latek był trzeźwy — poinformował zespół prasowy olsztyńskiej policji.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku i apelują zarówno do kierowców jak i pieszych o wzmożoną ostrożność. Zwłaszcza teraz, gdy warunki na drogach nie należą do najlepszych.

Sedno Sprawy - Anna Maria Żukowska

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Potrącenie na ul. Głowackiego w Olsztynie. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala