Przechadzka po drodze krajowej kosztowała ich 5000 złotych. Policję wezwali kierowcy

2022-01-31 14:24 agada
Przechadzka po drodze krajowej kosztowała ich 5000 złotych. Policję wezwali kierowcy
Autor: pixabay.com Przechadzka po drodze krajowej kosztowała ich 5000 złotych. Policję wezwali kierowcy

Niebezpieczna sytuacja na drodze krajowej numer 65. Dwóch mężczyzn próbowało złapać okazję, by dostać się z Prostek do Ełku. By zatrzymać auta, wchodzili na środek jezdni. Zaniepokojeni kierowcy poprosili policjantów o interwencję.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (29 stycznia) na drodze krajowej numer 65. Dwaj pijani mężczyźni próbowali dostać się z Prostek do Ełku. — Zatrzymywali poruszające się tą trasą samochody. Liczyli na to, że ktoś ich podwiezie do miasta. Robili to wchodząc na środek jezdni. Zaniepokojeni kierowcy zadzwonili z tą informacją pod numer alarmowy. Interweniujący policjanci potwierdzili, że mężczyźni swoim zachowaniem powodują zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym — poinformowała sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowa ełckiej policji.

Za to wykroczenie ukarali ich mandatami po 2500 złotych. Ponadto okazało się, że jeden z mężczyzn – 53-latek jest osobą poszukiwaną do celów procesowych, dlatego został zatrzymany w policyjnej celi.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Super Raport 31.01 (Goście: gen. Waldemar Skrzypczak - były dowódca Wojsk Lądowych oraz Hanna Gill-Piątek - Polska 2050) Sedno Sprawy: Sławomir Nitras
Źródło: Przechadzka po drodze krajowej kosztowała ich 5000 złotych. Policję wezwali kierowcy