Punkt Drive Thru w Kortowie od 28 stycznia. W jakich godzinach jest otwarty?

2022-01-28 12:03

Piąta fala przybiera na sile. Z dnia na dzień mamy coraz więcej nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W związku z tym od 28 stycznia zdecydowano przywrócić punkt wymazowy Drive Thru przy Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na parkingu przy ul. Obitza. W jakich godzinach jest otwarty? Szczegóły poniżej.

Po kilkumiesięcznej przerwie wraca do pracy punkt Drive Thru na Kortowie, a tam na froncie żołnierze 45 batalionu lekkiej piechoty gotowi do działań, którzy przeszli specjalistyczne szkolenie w zakresie pobierania wymazów. Kortowski punkt będzie działał codziennie od 28 stycznia do 28 lutego 2022 r. w godzinach 10:00 - 14:00. Korzystać z niego mogą wszyscy, którzy posiadają wskazanie do badania na obecność wirusa SARS Cov 2 wystawione przez lekarza rodzinnego, szpital lub stacje sanitarno- epidemiologiczną.

Na czas działania punktu, od 28 stycznia do 28 lutego 2022 r., parking pozostanie zamknięty dla ruchu pojazdów. Kierowcy proszeni są o zostawianie samochodów na sąsiednich parkingach: przy Centrum Konferencyjnym oraz przy Bibliotece Uniwersyteckiej.

Sedno Sprawy - Paweł Kukiz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Punkt Drive Thru w Kortowie od 28 stycznia. W jakich godzinach jest otwarty?