Robot sprzątający schował się pod łóżkiem. Właściciel WEZWAŁ POLICJĘ

Bartoszyce. Robot sprzątający schował się pod łóżkiem. Właściciel wezwał policję
Autor: pexels.com - zdjęcie ilustracyjne Bartoszyce. Robot sprzątający schował się pod łóżkiem. Właściciel wezwał policję

Mieszkaniec Bartoszyc zgłosił policji, że znajomi ukradli mu robota sprzątającego. Po kilku dniach, całkiem przez przypadek, zguba się znalazła. Okazało się, że odkurzacz schował się pod łóżkiem. Prawdopodobnie utknął tam podczas pracy.

Do zdarzenia doszło tydzień temu (25 listopada). Mieszkaniec Bartoszyc zadzwonił na policję, by zgłosić, że z jego mieszkania skradziono robota sprzątającego o wartości 1000 zł. Mężczyzna podejrzewał, że zrobili to jego goście. W kolejnych dniach przesłuchano wskazane przez 73-latka osoby. Ci stanowczo zaprzeczali, aby mieli jakikolwiek związek z tą kradzieżą.

Po kilku dniach zguba nieoczekiwanie się znalazła. Mężczyzna podnosząc coś z podłogi zauważył, że pod łóżkiem… kryje się jego odkurzacz, który prawdopodobnie utknął tam podczas pracy. Zakłopotany o wszystkim poinformował policjantów. Mężczyznę ponownie przesłuchano i sprawę kradzieży zakończono.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Making od Rolnicy. Podlasie. Najlepsze momenty