Ślepie. Samochód zapalił się po zderzeniu z... KONIEM! Niecodzienny wypadek na DK 65

Ślepie. Niecodzienny wypadek na DK 65. Samochód zapalił się po zderzeniu z... KONIEM!
Autor: KPP Olecko Ślepie. Niecodzienny wypadek na DK 65. Samochód zapalił się po zderzeniu z... KONIEM!

Kierowcy samochodów dobrze wiedzą, że w trakcie jazdy trzeba zachować szczególną czujność z uwagą na zwierzęta leśne, które nieraz można minąć na skraju lasu. Zaskoczeniem może być jednak widok wybiegającego na jezdnię... konia. Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Ślepie w powiecie oleckim.

Do niecodziennej kolizji doszło w czwartek (16 września) w godzinach porannych na drodze krajowej numer 65 w miejscowości Ślepie (powiat olecki). Samochód osobowy marki volkswagen zderzył się z wybiegającym z łąki koniem.

- Zderzenie było na tyle poważne, że spod maski samochodu zaczęły wydobywać się kłęby dymu, a sam samochód zapalił się. Na szczęście nikomu się nic nie stało, a koniem zaopiekował się jego właściciel który został przez policjantów pouczony - informuje sierż szt. Piotr Krat, oficer prasowy KPP w Olecku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Walka modliszki z szerszeniem. Nagranie Wigierskiego Parku Narodowego

Zuzanna i Antoni czy Nia i Romeo? Jest NOWA lista najpopularniejszych imion w Polsce!

Źródło: Ślepie. Samochód zapalił się po zderzeniu z... KONIEM! Niecodzienny wypadek na DK 65
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany