Śmiertelny wypadek na DK 57. Nie żyje 26-letni mężczyzna. Policja ustala jego tożsamość [ZDJĘCIA]

2021-07-12 11:26

W poniedziałek (12 lipca) rano doszło do tragicznego wypadku. Przed miejscowością Dębówką w gminie Szczytno kierujący pojazdem marki skoda zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Obecnie mundurowi ustalają jego tożsamość.

Śmiertelny wypadek miał miejsce na drodze krajowej numer 57 przed miejscowością Dębówko w gminie Szczytno. Parę minut po godzinie 2.00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Szczytno – Dębówko doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki skoda.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda, jadąc w kierunku miejscowości Dębówko, na prostym odcinku, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Następnie pojazd dachował. Na miejscu kierowcy siedział 26-letni mieszkaniec Szczytna. Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu - podaje biuro prasowe szczycieńskiej policji.

Czynności na miejscu tego tragicznego w skutkach zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Śledczy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdu, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Teraz wyjaśniać będą dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Raport z anteny 12.07, godz.10
Źródło: Śmiertelny wypadek na DK 57. Nie żyje 26-letni mężczyzna. Policja ustala jego tożsamość [ZDJĘCIA]