Startują Dni Świadomości Żywieniowej na UWM [AUDIO]

2021-12-09 14:12

Czarodziejskie właściwości herbaty, podróże ze smakiem i jedzenioholizm. Do tego gluten, laktoza, tłuszcze i witamina D. To tylko kilka pozycji z długiej listy zagadnień przygotowanych na Dni Świadomości Żywieniowej. III edycja nagrodzonego prestiżową nagrodą ProJuvenes projektu rozpocznie się w piątek 10. grudnia.

Trenuj jak Wiedźmin | ESKA XD - Fit vlog #37

III DNI ŚWIADOMOŚCI ŻYWIENIOWEJ

W piątek 10. grudnia rozpoczyna się III edycja wydarzenia uznanego przez środowisko akademickie. Dni Świadomości Żywieniowej organizowane są przez Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM. Projekt zdobył tegoroczną prestiżową nagrodę plebiscytu ProJuvenes.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa serdecznie na już trzecią edycję naszego wydarzęnia „Dni Świadomości Żywieniowej” – mówi dr Joanna Ciborska z Wydziału Nauk o Żywności UWM. - „III Dni Świadomości Żywieniowej” – czyli sesja sześciu dni wykładowych, na których specjalnie dla Państwa prawdziwi specjaliści zaprezentują wykłady, opierające się na rzetelnej, specjalistycznej wiedzy. Będziemy gościć żywieniowców, technologów, dietetyków, psychologów, lekarzy , czyli tak jak zawsze – interdyscyplinarnie, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wydarzenie potrwa 6 dni, podczas których odbędzie się 36 prelekcji. Będzie to wydarzenie online na platformie MS Teams.

Posłuchaj: gośćmi Anity Zalewskiej były dr Joanna Ciborska z Wydziału Nauki o Żywności i koordynatorka projektu Aleksandra Purkiewicz

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Odległości między miastami. Wiesz, gdzie jest dalej?

Pytanie 1 z 10
Gdzie jest dalej? Z Warszawy do...
Dni Świadomości Żywieniowej

i

Autor: materiały organizatora Kilakdziesiąt prelekcji w niespełna tydzień

Wydarzenie polecamy!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Startują Dni Świadomości Żywieniowej na UWM [AUDIO]