Studenci NIE WRÓCĄ do Kortowa w poniedziałek. Zajęcia na UWM zawieszone do 25 kwietnia!

2021-04-09 14:59 agada
Olsztyn. Okres zawieszenia zajęć na UWM przedłużony! Rektor uczelni opublikował komunikat
Autor: Unsplash Olsztyn. Okres zawieszenia zajęć na UWM przedłużony! Rektor uczelni opublikował komunikat

Niestety studenci nie wrócą do Kortowa w najbliższy poniedziałek 12 kwietnia, tak jak zakładał optymistyczny scenariusz uczelni. Zajęcia dydaktyczne zaplanowane do realizacji w siedzibie uczelni zostają zawieszone do 25 kwietnia. Oficjalny komunikat w tej sprawie wydał prof. Jerzy A. Przyborowski, rektor UWM.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski przedłuża okres zawieszenia zajęć dydaktycznych do 25 kwietnia włącznie.  - W związku ze złą sytuacją epidemiczną w kraju przedłużam okres zawieszenia zajęć dydaktycznych zaplanowanych do realizacji w siedzibie uczelni do 25 kwietnia 2021 roku. Na wniosek koordynatorów przedmiotów dziekani wydziałów, dyrektorzy SZP i filii w porozumieniu z Prorektorem ds. kształcenia proszeni są o podjęcie decyzji o prowadzeniu tych zajęć online lub o przesunięciu ich realizacji na późniejszy okres - czytamy w komunikacie prof. Przyborowskiego opublikowanym na stronie uczelni.

Zawieszenie nie dotyczy zajęć realizowanych na Collegium Medicum (kierunek lekarski i kierunki pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne) oraz na Wydziale Sztuki.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

Raport z anteny 09.04, godz.10
Sonda
Koronawirus. Czy dzieci powinny już wrócić do nauki stacjonarnej w szkołach?
Źródło: Studenci NIE WRÓCĄ do Kortowa w poniedziałek. Zajęcia na UWM zawieszone do 25 kwietnia!
Nasi Partnerzy polecają