Studenci ogłosili pierwszą gwiazdę tegorocznej Kortowiady

i

Autor: RUSS UWM Studenci odsłaniają karty tegorocznej Kortowiady

Studenci odsłaniają karty Kortowiady. Znamy pierwszych artystów [AUDIO]

2021-05-24 23:44

Studenci ogłosili pierwszą gwiazdę tegorocznej Kortowiady. Jak przyznali sami organizatorzy, nie wyobrażają sobie Najlepszych Juwenaliów bez udziału tego zespołu. Wydarzenie odbędzie się online w sobotę 05. czerwca.

NASA wyprodukowała tlen na Marsie | ESKA XD - Mobmania #23

Olsztyńskie juwenalia w tym roku ponownie tylko online, a studenci ogłosili pierwszych artystów, którzy zagrają podczas wydarzenia.

Kortowiada 2021 zbliża się wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa tygodnie. Pora poznać artystów tegorocznej, wyjątkowej edycji! Ich obecność na naszych Juwenaliach to już tradycja. Wszyscy doskonale znamy i kochamy słowa hymnu. Dlatego nie mogłoby ich zabraknąć i tym razem. Na naszej scenie wystąpi dla Was zespół Enej – mówi Kuba Stefaniak, rzecznik RUSS UWM, i zapowiada, że na tym nie koniec muzycznych niespodzianek na juwenalia.

Posłuchaj: rzecznik RUSS UWM Kuba Stefaniak przedstawia pierwszą gwiazdę Kortowiady 2021
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?

Bądźcie czujni, wydarzenie za niespełna dwa tygodnie. Co jeszcze skrywa line up tegorocznych juwenaliów? O tym przekonamy się w nadchodzący weekend. Najlepsze juwenalia poleca Radio Eska, wydarzenie odbędzie się w sobotę 05.czerwca.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Kortowiada 2021. Jacy artyści zagrają? Studenci odsłaniają karty [AUDIO]