II Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań

i

Autor: BMR - Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań

Wydarzenia

Takie spotkanie tylko w Olsztynie! Będą montować, wspinać się i rywalizować o tytuł mistrza Polski

2024-05-13 15:40

Katastrofa rusztowania i ewakuacja poszkodowanych, a do tego zawody drużyn monterskich i inne pokazy. To wszystko odbędzie się w piątek (17 maja) w ramach III Mistrzostw Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań. Mistrzostwa odbędą się w Olsztynie przy ulicy Lubelskiej w Centrum Szkoleń Branżowych W-M ZDZ, na terenie dawnej chłodni. Start wydarzenia o godzinie 8.

Będą stawać na wysokości…

… zadania, by zdobyć tytuł mistrza. W Olsztynie odbędą się Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań.

- Wydarzenie to rywalizacja ekip monterskich, targi, wykłady, pokazy z wykorzystaniem rusztowań i konkursy. Wśród najciekawszych pokazów przewidziana jest kontrolowana katastrofa rusztowania - zapowiada Sebastian Kogut z Centrum Szkoleń Branżowych W-M ZDZ w Olsztynie.

- III Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań to wydarzenie skierowane do przyszłych i obecnych inżynierów, kierowników budów, inspektorów budowlanych, bhp, właścicieli i pracowników firm budowlanych, rusztowaniowych i szalunkowych oraz osób związanych i ciekawych branży budowlanej z ukierunkowaniem na rusztowania i pracę na wysokości - mówi współorganizator Robert Jurkiewicz z Jurgo. - Na spotkanie zapraszamy także wszystkich mieszkańców. Zaczynamy już o godzinie 8, w piątek 17 maja. Spotykamy się na terenie dawnej chłodni w Centrum Szkoleń Branżowych Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie, ul. Lubelska 33 C.

III Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań poleca Radio Eska.

Posłuchaj: III Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań. Z Robertem Jurkiewiczem i Sebastianem Kogutem rozmawia Andrzej Brzozowski.
III Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań

i

Autor: BMR - Mistrzostwa w Bezpiecznym Montażu Rusztowań

20 pytań z wiedzy ogólnej. Sprawdź w quizie, ile wiesz o świecie. Nie będzie łatwo!

Pytanie 1 z 20
Znane na Warmii anielskie ruchańce to:
Źródło: Takie spotkanie tylko w Olsztynie! Będą montować, wspinać się i rywalizować o tytuł mistrza Polski