To mogło skończyć się tragicznie! Zasnął za kierownicą na drodze ekspresowej S7 [FOTO]

2022-01-11 12:00

O mały włos od tragedii! Na drodze ekspresowej S7 w pobliżu węzła Powierż kierowca ciężarówki zasnął w trakcie jazdy, przez co pojazd zjechał z drogi i uderzył w barierę energochłonną. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało. O szczegółach przeczytasz w artykule poniżej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (10 stycznia) rano. — Z ustaleń policji wynika, że 53-latek kierujący samochodem ciężarowym marki renault jadąc w kierunku Gdańska zasnął za kierownicą, wskutek czego najechał na barierę energochłonną uszkadzając ją na odcinku kilkudziesięciu metrów. Dodatkowo uszkodził dwie latarnie oświetlające rejon węzła drogowego — poinformowała sierż. Alicja Pepłowska, oficer prasowa nidzickiej policji.

Mężczyzna był trzeźwy i nie wymagał pomocy medycznej. Kolizja zakończyła się dla sprawcy mandatem karnym i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu z uwagi na powstałe uszkodzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu
Źródło: To mogło skończyć się tragicznie! Zasnął za kierownicą na drodze ekspresowej S7 [FOTO]