To pierwsza taka impreza w Olsztynie! W niedzielę odbędzie się "Bosowisko"

2021-06-11 12:20 agada
To pierwsza taka impreza w Olsztynie! W niedzielę odbędzie się Bosowisko
Autor: pixabay.com To pierwsza taka impreza w Olsztynie! W niedzielę odbędzie się "Bosowisko"

W Centrum Rekreacyjno-Sportowymn Ukiel odbędzie się wyjątkowy piknik - "Bosowisko". To pierwsza taka impreza w Olsztynie. Warto już teraz zarezerwować sobie niedzielne popołudnie (13 czerwca), bo atrakcji nie zabraknie. Szczegóły w artykule.

To niezwykłe wydarzenie jest skierowane nie tylko do tych, którzy już przemierzają świat bez obuwia, ale także dla tych, którzy chcieliby tego spróbować. - "Bosowisko" to pierwsza taka impreza w Olsztynie - mówi współorganizator wydarzenia, Zbigniew Nurzyński. - To nie tylko radosna parada bosonogich, ale integrujące zabawy dla dzieci i dorosłych, koncerty oraz spotkania z bosomaniakami, którzy przemierzają świat bez obuwia przez cały rok.

Warto już teraz zarezerwować sobie niedzielne popołudnie, bo atrakcji nie zabraknie. Będą m.in. opowieści Chłopów Bosych, spacer boso po najbliższej okolicy, gra w zośkę, chodzenie boso po szyszkach, wiórach, pniach, gałęziach oraz tworzenie stopami błotnego obrazu na płótnie, koncerty.

CZYTAJ TEŻ: Strefa Kibica na Euro 2021 w Olsztynie i okolicy. Gdzie oglądać mecze? [AUDIO]

"Bosowisko" odbędzie się na górce przy plaży miejskiej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel (za wypożyczalnią sprzętu sportowego i boiska do koszykówki. Początek wydarzenia w niedzielę (13 czerwca) o godzinie 15:30. Impreza ma charakter pikniku, dlatego organizatorzy zachęcają, by wziąć ze sobą koce.

Raport z anteny 11.06, godz.10