Tragiczny wypadek w gminie Kozłowo. Auto uderzyło w drzewo. Kierowca nie żyje [ZDJĘCIA]

2021-10-18 13:00

Na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Sławka Wielka doszło do tragicznego wypadku. 30-letni kierujący pojazdem osobowym marki Alfa podczas manewru wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się z jadącym samochodem marki Audi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło w sobotę (16 października) wieczorem na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Sławka Wielka (gmina Kozłowo). - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 30-letni kierujący samochodem osobowym marki Alfa jadąc drogą powiatową od strony miejscowości Rogóż w kierunku Sławki Wielkiej, podczas manewru wymijania zderzył się z jadącym samochodem marki Audi, po czym Alfa uderzyła w przydrożne drzewo natomiast Audi wjechało do przydrożnego rowu - informuje st. sierż. Alicja Pepłowska, oficer prasowa nidzickiej policji.

W wyniku doznanych obrażeń zarówno 44-latek i 36-latka podróżujący audi, jak i 30-letni działdowianin kierujący alfą zostali przetransportowani do szpitala w Działdowie. Niestety kierowca alfy zmarł w szpitalu.

Irakijczyk pędził przez miasto z prędkością 200 km/h. O mały włos nie doprowadził do tragedii

Na czas prowadzenia czynności droga była zablokowana. Na miejscu wypadku pracowali policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia drogowego.

Źródło: Tragiczny wypadek w gminie Kozłowo. Auto uderzyło w drzewo. Kierowca nie żyje [ZDJĘCIA]