kradziez z kontenera

i

Autor: KPP Ełk/ pixabay.com Wpadli okradając kontener z odzieżą

Ukradli tonę ciuchów! Gmina Prostki: Kradli z kontenerów z odzieżą

2021-11-17 11:37

Okradali kontenery z rzeczami dla potrzebujących. Trzej mężczyźni wpadli podczas kradzieży tekstyliów. Za taką kradzież grozi nawet do 5 lat więzienia.

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Policjanci zatrzymali 24, 20 i 15-latka, którzy podjechali busem pod kontenery przeznaczone na zbiórkę używanej odzieży. Właściciel tych pojemników zgłosił kradzież około jednej tony tekstyliów.

Dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy opróżniali kontenery przeznaczone do zbiórki odzieży i innych tekstyliów na cele charytatywne. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyźni nie są uprawnieni do odbioru odzieży z tego typu pojemników. Mężczyźni pod kontenery przyjechali busem i w tym pojeździe w bagażniku policjanci ujawnili kilkadziesiąt worków z darami. W prowadzonym postępowaniu policjanci będą dokładnie wyjaśniać rolę każdego z mężczyzn w tym zdarzeniu. Właściciel kontenerów zgłosił kradzież nie mniej niż jednej tony tekstyliów – mówi Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku. - Z dorosłymi mężczyznami przebywał także 15-latek. Okazało się, że jest on na ucieczce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego i pomagał im, żeby zarobić sobie trochę pieniędzy.

Posłuchaj: – mówi Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ełku

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Najgorsze polskie filmy. Krytycy dawali 1/10. Ty musisz mieć ponad połowę!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Akcja filmu "Kac Wawa" rozgrywa się podczas...
Źródło: Ukradli tonę ciuchów! Gmina Prostki: Kradli z kontenerów z odzieżą