Wakacyjny weekend w mieście. Startują Dni Ostródy 2021

2021-08-06 11:35 aka
Startują Dni Ostródy 2021
Autor: Miasto Ostróda zaczyna sie święto jednego z najbardziej wakacyjnych i roztańczonych miast w Polsce

Po chwilowej przerwie, powraca święto jednego z najbardziej roztańczonych miast Polski. Ostróda to obowiązkowy punkt na mapie wakacyjnych wypadów, a w ten weekend odbywają się Dni Ostródy 2021. W programie mnóstwo atrakcji, z koncertami gwiazd na czele.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 06.08.2021

Wydarzenie rozpocznie się w Centrum Kultury w Ostródzie od uroczystego otwarcia wystawy rzeźby i fotografii, ostródzianina, Pana Zdzisława Pogorzały. Wystawa będzie dostępna do zwiedzania w sobotę i niedzielę w godz. 12:00 - 18:00.

Najbardziej rozchwytywani komicy polskiej sceny: Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski, Kabaret Skeczów, Kabaret Młodych Panów i Kabaret K2 przejmą scenę ostródzkiego amfiteatru w piątek. W sobotę zagrają: zespół De Mono i Kasia Kowalska, natomiast w niedzielę wystąpią Dawid Kwiatkowski i Viki Gabor.

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to:

Koncerty gwiazd, konkursy, animacje dla dzieci, turnieje, gry, zabawy, przejazdy "Londyńczykiem", rejsy statkami, jarmark, pyszne jedzenie i wiele, wiele innych atrakcji - Dni Ostródy 2021 zapowiadają się pasjonująco. Dni Ostródy to również doskonała zabawa dla całych rodzin i najmłodszych mieszkańców Ostródy! Od piątku do niedzieli włącznie warto zaglądać na Bulwar Europejski, na którym stanie strefa rodzinna. A w niej m.in. dmuchańce, konkursy i animacje, gry i zabawy taneczne, malowanie buziek, wielkie bańki mydlane, gry plenerowe, oglądanie plam na słońcu przez teleskop (jeśli pogoda pozwoli), zabawa z animatorami, strzelanie z łuku, wata cukrowa, strefa gastronomiczna, karaoke dla dzieci, mini disco dla dzieci, przenośny tenis, bitwy balonowe i na mokre gąbki, cowboy Michu, stanowisko z konstrukcjami przestrzennymi z klocków, plenerowe warcaby i wiele innych atrakcji.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Wakacyjny weekend w mieście. Startują Dni Ostródy 2021
Nasi Partnerzy polecają