Warmia Energa – Nielba Wągrowiec

i

Autor: Andrzej Brzozowski

Warmia Energa Olsztyn. Kolejna bolesna porażka

2023-03-20 14:01

Warmia Energa Olsztyn z szesnastą porażką w obecnym sezonie. Podopieczni Karola Adamowicza przegrali w Biskupcu z Nielbą Wągrowiec 26:31, choć do przerwy prowadzili 17:15. O wyniku zdecydował ostatni kwadrans spotkania. Warmia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ligi Centralnej. W sobotę (25 marca) zmierzy się z liderem rozgrywek - KPR-em Legionowo (godz. 19.)

- Przez sporą część spotkania prowadziliśmy – mówi Karol Adamowicz, szkoleniowiec Warmii.

- Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. W drugiej problemy rozpoczęły się w 45. minucie. Seria nieskutecznych akcji i błędów po naszej stronie sprawiła, że z wyniku 23:20 zrobiło się 23:24. Niemoc, dużo błędów własnych, niepotrzebne kary i w tym momencie rywal nam odskoczył. Niestety pościg za wynikiem już nam się nie udał – podkreśla Karol Adamowicz.

Posłuchaj: Warmia Energa Olsztyn - Nielba Wągrowiec. Z Karolem Adamowiczem, trener olsztyńskich szczypiornistów rozmawia Andrzej Brzozowski.
X Dadajowy Zlot Morsów i IX Dadajowy Bieg Morsa. Rukławki - plaża Słoneczny Brzeg koło Biskupca

Warmia Energa Olsztyn - Nielba Wągrowiec 26:31 (17:15)

  • Warmia Energa: Kaczmarczyk, Makowski: Mucha 7, Malewski 5 (1/3), Pawelec, Konkel 3, Pinda 3, Skiba 2, Szniter 1, Safiejko 1, Stępień, , Laskowski, Kohrs, Kopyciński,, Sikorski, Zemełka
  • Nielba: najwięcej bramek - Grego 12, Świątkiewicz 5
  • kary: Warmia Energa - 8 min; Nielba - 8 min
  • widzów: 200

Quiz. Co wiesz o ciastkach i ciasteczkach?

Pytanie 1 z 10
Ciasto, którego głównym składnikiem są jabłka to:
Źródło: Warmia Energa Olsztyn. Kolejna bolesna porażka