Warmia Energa rozpoczyna sezon. Olsztynianie będą grać w Biskupcu

2021-09-16 15:02 aka
Warmia Energa Olsztyn rozpoczyna sezon rozgrywek w lidze centralnej
Autor: Warmia Energa Olsztyn Warmia Energa Olsztyn rozpoczyna sezon rozgrywek w lidze centralnej

Warmia Energa Olsztyn rozpoczyna sezon rozgrywek w lidze centralnej. W czasie modernizacji hali Urania, olsztynianie domowe mecze będą rozgrywać w Biskupcu.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Inauguracja Ligi Centralnej już w sobotęW najbliższą sobotę podopieczni Jarosława Knopika zagrają w Biskupcu w 1. kolejce sezonu 2021/2022. Warmia Energa Olsztyn podejmie Padwę Zamość.

Nowa liga, nowa hala. Cieszymy się, bo już jest czas, aby po tych ciężkich przygotowaniach pokazać nową Warmię, nowy zespół, na nowej hali, i żeby ta gra się układała i żeby te wyniki były pozytywne. W tym sezonie ułożyło się tak, że kibice zobaczą sporo twarzy, które już znają. Trzon składu, znany z poprzedniego sezonu został bez większych zmian – mówi trener olsztyńskiego zespołu, Jarosław Knopik. Pytany o cel na ten sezon, odpowiada: Jeśli chodzi o cele, które postawił nam zarząd to górna połówka tabeli. Chcielibyśmy być w tej lidze, która liczy 14 zespołów na miejscach od pierwszego do siódmego, ale my sportowcy chcemy najwyższego celu, więc chcemy walczyć o to by zająć pierwsze miejsce. To miejsce jest premiowane awansem do ligi zawodowej. Nikt w tej lidze nie chce walczyć o utrzymanie , tylko o te cele wyższe. Postaramy się, aby ta hala w Biskupcu była niezwyciężona.

Posłuchaj: o inauguracji sezonu z trenerem Warmii Energa Olsztyn Jarosławem Knopikiem rozmawia Andrzej Brzozowski

Warmia Energa Olsztyn w Lidze Centralnej

Powstała nowa liga. Z tych grup, w których grały zespoły I ligi, awansowały po trzy najlepsze zespoły i powstała liga centralna, takie pełne zaplecze ligi zawodowej. Liga liczy czternaście zespołów, rozrzuconych po całym kraju. Emocje będą niesamowite i zapewniam , ze do 60 minuty te emocje będą na hali w Biskupcu – mówi Jarosław Knopik, trener olsztynian.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?

Mecz Warmia Energa Olsztyn - Padwa Zamość [Liga Centralna, 1. kolejka], sobota, 18.09, Zespół Szkół w Biskupcu

Olsztynianie trenują w pełnym składzie i w zespole panuje dobra atmosfera. Do pełnego treningu wrócił Marcin Laskowski, który również pali się do gry. W zespole bardzo dobrze zaaklimatyzowali się nowi zawodnicy: Dominik Stępień, Dawid Reichel, Łukasz Orlich i Michał Safiejko. To oznacza, że Jarosław Knopik będzie miał do dyspozycji całą osiemnastkę, z której wybierze tych, którzy zmierzą się z Padwą Zamość w sobotnie popołudnie (mecz o godzinie 17:00).

Kids Camp powered by Energa SA

Kilka minut po spotkaniu odbędzie się trening dla dzieci z udziałem zawodników Warmii Energa Olsztyn.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Warmia Energa rozpoczyna sezon. Olsztynianie będą grać w Biskupcu
Nasi Partnerzy polecają