Weekend w Olsztynie. Smakowite zakończenie lata na kółkach

2021-08-25 18:37 aka

W Olsztynie wakacje zakończą się ze smakiem. Słodkim czy pikantnym – o tym zdecydujecie sami, bo do wyboru będą kuchnie z całego świata. Do miasta powraca jedno z najsmaczniejszych wydarzeń, czyli Festiwal Smaków FOOD Trucków. Święto street foodu potrwa dwa dni.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021

Festiwal Smaków Food Trucków przyjedzie do Olsztyna. Zapowiada się smakowite zakończenie lata, bo wydarzenie odbywa się w ostatni weekend wakacji. Przedstawiciele street foodu z całej Polski przez dwa dni serwować będą dania inspirowane kulturą i smakami różnych krajów świata. XII edycja olsztyńskiego wydarzenia odbędzie się na parkingu przy CH Olsztyn Carrefour (ul. Krasickiego 1b). Poza pysznościami, nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to:

Jak wynika z doświadczenia, olsztyńskie święto street foodu cieszy się za każdym razem wielką popularnością, więc w trosce o bezpieczeństwo, przypominamy o kilku zasadach:

-wystawcy zobowiązani są do przestrzegania aktualnych wytycznych dot. gastronomii, -goście food courtu proszeni są o zachowanie 1,5m-2m odległości przebywając na terenie wydarzenia, -jeżeli odległość nie może być zachowana prosimy o noszenie maseczek -strefa konsumpcyjna zostanie ustawiona tak, by umożliwić Państwu bezpieczne i komfortowe spożywanie posiłków, -strefa gastronomiczna będzie na bieżąco dezynfekowana, -na terenie food courtu będą znajdowały się pojemniki z płynem dezynfekującym dla gości, -preferowane płatności kartą tam, gdzie to możliwe.

XII Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie
Autor: Festiwal Smaków Food Trucków XII Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie

Festiwal Smaków FOOD Trucków w Olsztynie, w sobotę i niedzielę 28 i 29 sierpnia, w godzinach: sobota 12:00 – 22:00, niedziela 12:00 – 20:00. eska poleca, a na miejscu pojawi się też wakacyjny patrol Eska Summer City!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie. Smakowite zakończenie lata na kółkach
Nasi Partnerzy polecają