Węgorzewo. Pijany kierowca jechał autem BEZ OPON. Policyjny radiowóz minął jak gdyby nigdy nic

i

Autor: KWP Olsztyn Węgorzewo. Pijany kierowca jechał autem BEZ OPON. Policyjny radiowóz minął jak gdyby nigdy nic

Węgorzewo. Pijany kierowca jechał autem BEZ OPON. Policyjny radiowóz minął jak gdyby nigdy nic

2021-07-22 8:40

Pijany kierowca zatrzymany na jednej z ulic w Węgorzewie. Uwagę policjantów zwrócił stanem technicznym auta, którym się poruszał. Osobowy renault zamiast opon miał bowiem na przednich kołach same felgi. O szczegółach niecodziennego zdarzenia przeczytasz w materiale poniżej.

We wtorek (20 lipca) tuż przed północą policjanci na jednej z ulic w Węgorzewie zauważyli osobowego renaulta, który poruszał się na dwóch felgach, aż iskrzyło. Kierujący jak gdyby nigdy nic spokojnie minął policyjny radiowóz. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim i zatrzymali pojazd.

- Kierowcą okazał się 42-letni mieszkaniec Węgorzewa. Mężczyzna nie widział żadnego problemu w stanie technicznym samochodu, a brak opon nie był dla niego przeszkodą, by kontynuować podróż. Powodem takiego zachowania okazał się stan upojenia alkoholowego kierującego. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie - informuje węgorzewska policja.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat.

Raport z anteny 21.07, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Węgorzewo. Pijany kierowca jechał autem BEZ OPON. Policyjny radiowóz minął jak gdyby nigdy nic