Wielbark: Śmiertelny wypadek na DK 57. Nie żyje 20-letni mężczyzna

2021-03-10 7:28 agada PAP.
Wielbark: Śmiertelny wypadek na DK 57. Nie żyje 20-letni mężczyzna
Autor: KWP Białystok - zdjęcie ilustracyjne Wielbark: Śmiertelny wypadek na DK 57. Nie żyje 20-letni mężczyzna

Śmiertelny wypadek w Wielbarku na DK 57 między Szczytnem a Przasnyszem. W nocy dachował tam samochód, którym podróżowały cztery osoby. Niestety 20-latek zginął na miejscu, pozostałe trzy osoby trafiły do szpitali. Kierowcy przejeżdżający tą trasą muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Wielbark: Wypadek na DK 57. Nie żyje 20-letni mężczyzna, trzy osoby ranne

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z wtorku na środę w miejscowości Wielbark na DK 57 między Szczytnem a Przasnyszem. Samochód osobowy, którym jechały cztery osoby, dachował. - Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 22-letni kierowca audi stracił panowanie nad pojazd, uderzył w przepust drogowy, następnie auto przeleciało kilka metrów nad ziemią i wjechało do rowu. Kierowca, 18-latka i 20-latek, mieszkańcy Wielbarka zostali przewiezieni do szpitali w Szczytnie, Olsztynie i Ciechanowie. Niestety trzeci z pasażerów, 20-letni mieszkaniec Dźwierzut w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu - informuje sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy szczycieńskiej policji.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują szczycieńscy śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczają ślady i wykonują oględziny zarówno miejsca zdarzenia jak i pojazdu, aby ustalić dokładne szczegóły i okoliczności wypadku.

Pijany kierowca przy komendzie policji w Gostyniu

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?