Wieliczki. Śmiertele pobicie 38-letniego mężczyzny. Dwie osoby tymczasowo aresztowane

2021-09-15 10:25 agada
Wieliczki. Śmiertele pobicie 30-letniego mężczyzny. Dwie osoby tymczasowo aresztowane
Autor: pixabay.com Wieliczki. Śmiertele pobicie 30-letniego mężczyzny. Dwie osoby tymczasowo aresztowane

Nie żyje 38-letni mieszkaniec powiatu oleckiego pobity na jednej z dróg w gminie Wieliczki. Sprawcy, 35 i 28-latek, usłyszeli już zarzuty, a sąd zastosował wobec nich tymczasowe aresztowanie. Zarzuty, w związku ze śmiercią mężczyzny, w toku postępowania mogą ulec zmianie.

Do zdarzenia doszło w sobotę (11 września) na jednej z dróg w gminie Wieliczki. Wówczas oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że leży tam pobity mężczyzna. Natychmiast we wskazane miejsce pojechał patrol prewencji. Będący na miejscu policjanci udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu, który następnie został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Ełku. 

Kilkanaście minut po otrzymanym zgłoszeniu zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym poruszało się dwóch nietrzeźwych mężczyzn. W toku podjętych czynności policjanci ustalili, że byli to sprawcy pobicia 38-latka. Mężczyźni zostali zatrzymani. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec 35 i 28-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. W związku ze śmiercią pobitego mężczyzny zarzuty mogą w toku postępowania ulec zmianie.

Raport z Anteny 14.09

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Wieliczki. Śmiertelne pobicie 38-letniego mężczyzny. Dwie osoby tymczasowo aresztowane
Nasi Partnerzy polecają