WOŚP 2022 w Olsztynie. Ile pieniędzy zebrano do tej pory? [31.01.2022]

2022-01-31 12:39

30. jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę 30 stycznia. Na ulice Olsztyna tradycyjnie wyszli wolontariusze zbierający pieniądze na zakup sprzętu, który pozwoli zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jaką kwotę udało się zebrać do tej pory? Szczegóły w artykule.

Za nami 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę na ulice Olsztyna wyszło kilkuset wolontariuszy z puszkami. W tym roku zbierali pieniądze na zakup sprzętu, który pozwoli zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nie zabrakło też wielu ciekawych licytacji oraz koncertów. W Olsztynie granie z WOŚP odbyło się na starówce, w Galerii Warmińskiej oraz Aurze, w Kortowie i w CRS Ukiel. Na scenie staromiejskiej zagrali Małpi Pył, Joy Forest, Czyści jak łza, Pull the wire, Czarek Kuczyński z zespołem Brylanty & Bażanty, Romantycy Lekkich Obyczajów i Enej.

Ile pieniędzy udało się zebrać do tej pory? Kwotę w poniedziałek rano (31 stycznia) podał za pośrednictwem mediów społecznościowych olsztyński sztab. — 214 tys. na ten moment. Bez aukcji allegro i puszek stacjonarnych. BRAWO — czytamy we wpisie WOŚP Olsztyn.

Super Raport 31.01 (Goście: gen. Waldemar Skrzypczak - były dowódca Wojsk Lądowych oraz Hanna Gill-Piątek - Polska 2050) Sedno Sprawy: Sławomir Nitras

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: WOŚP 2022 w Olsztynie. Ile pieniędzy zebrano do tej pory? [31.01.2022]