Wypadek na trasie Drygały - Bemowo Piskie. Cztery osoby ranne! Jedną zabrał śmigłowiec [FOTO]

2021-11-19 12:11

Poważny wypadek na trasie Drygały - Bemowo Piskie w gminie Biała Piska. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Po chwili w uczestników zdarzenia wjechał kolejny samochód. Łącznie ranne zostały cztery osoby, z czego jedna została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Do wypadku doszło w czwartek (18 listopada) o godzinie 6.30 na trasie Drygały - Bemowo Piskie. Samochód osobowy marki opel astra zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Zaledwie kilka minut później oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał kolejne zgłoszenie, że w uczestników tego zdarzenia drogowego wjechał inny opel.

- Kierujący pojazdem marki Opel Astra, na łuku drogi, nie zachował należytej ostrożności i zjechał prosto w drogę gruntową, gdzie uderzył w przyczepę wyjeżdżającego ciągnika rolniczego. 72-letni kierowca opla w rozmowie z policjantami powiedział, że zjechał z głównej drogi, bo zmyliły go światła ciągnika. W zdarzeniu tym nie ucierpiała żadna osoba - poinformowała nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowa KPP Pisz.

- Kilka minut później w stojących przy pojazdach uczestników tej kolizji wjechał kierujący innego opla. Ten kierowca na łuku drogi także nie zachował należytej ostrożności i pojechał prosto zjeżdżając w drogę gruntową. Uderzył tam w stojących uczestników wcześniejszego zdarzenia. Tym samym cztery osoby zostały ranne. Jeden z poszkodowanych, 58-letni kierowca ciągnika, w ciężkim stanie przetransportowany został do szpitala śmigłowcem - dodała.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Za co kochasz Polskę?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Wypadek na trasie Drygały - Bemowo Piskie. Cztery osoby ranne! Jedną zabrał śmigłowiec [FOTO]