Wypadek przy ul. Niedziałkowskiego. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych [ZDJĘCIA]

2021-09-07 10:34 agada

Wypadek w rejonie przejścia dla pieszych przy ulicy Niedziałkowskiego w Olsztynie. Samochód osobowy potrącił 67-letnią kobietę. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały kilka minut. Ruch odbywa się już płynnie.

Do wypadku doszło we wtorek (7 września) przed południem w rejonie przejścia dla pieszych przy ulicy Niedziałkowskiego w Olsztynie. Samochód osobowy potrącił 67-letnią pieszą.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 67-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierowcę volkswagena. Z uzyskanych informacji wynika również, że kierowca volkswagena zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, natomiast na tył jego pojazdu najechała 40-letnia kierująca volvo. Na skutek zderzenia volkswagen został przemieszczony kilkanaście metrów dalej i wtedy doszło do potrącenia pieszej – wyjaśnił portalowi olsztyn.com.pl Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Kierujący oraz trzeźwa byli trzeźwy. Dokładne przyczyny zdarzenia są wyjaśniane. Powołany zostanie biegły, który ustali, czy samochód osobowy marki volvo w chwili zdarzenia był sprawny technicznie.

Otwarcie Alei Sław Olsztyńskiego Sportu

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Wypadek przy ul. Niedziałkowskiego. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych [ZDJĘCIA]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany