Zaginął Dariusz Sudujko. Policjanci prowadzą poszukiwania [ZDJĘCIA]

2022-03-24 10:37

Trwają poszukiwania zaginionego Dariusza Sudujko. Mężczyzna wyszedł z domu w środę 23 marca i do o chwili obecnej nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 34-latka, proszony jest o kontakt z policją.

Policjanci prowadzą poszukiwania 34- letniego Dariusza Sudujko. Mężczyzna wyszedł domu w środę (23.03.2022r.) w godzinach porannych i do chwili obecnej nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 34-latek w dniu zaginięcia ubrany był w szarą bluzę, jasne spodnie jeansowe i granatową kurtkę. Miał ze sobą czarny plecak. Zaginiony ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy.

Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego mężczyzny, proszony jest o kontakt z policjantami pod nr tel. 605 549 341 lub 47 731 34 24.

Sedno Sprawy - Bartosz Cichocki

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Olsztyn. Zaginął Dariusz Sudujko. Policjanci prowadzą poszukiwania [ZDJĘCIA]