Ze Stomilem na zdrowie i z naborem w tle [ZDJĘCIA]

2021-09-07 12:45 aka

„Drużyna zdrowie” - piknik pod takim hasłem odbył się w sobotę przy Piłsudskiego. Olsztyński klub zaprosił całe rodziny do wspólnej zabawy, a wydarzeniu towarzyszył nabór do Akademii Sportu Stomilu Olsztyn.

Otwarcie Alei Sław Olsztyńskiego Sportu

Olsztynianie chętnie skorzystali z zaproszenia w sobotnie przedpołudnie pojawili się przy Piłsudskiego 69A. Młodzi piłkarze uczestniczyli w zajęciach sportowych, a wszystkim gościom udzielił się piknikowy nastrój: piłkarze I zespołu Stomilu kręcili watę cukrową, a prezes klubu osobiście zajął się obsługą grilla.

Serce się radowało, jak na boisku widzieliśmy tych chłopców i dziewczynki, grających z zaangażowaniem. Widać było, jak duże wrażenie zrobiło też spotkanie z piłkarzami z jedynki. Pogoda wyśmienita, wspaniała, nic tylko podziękować osobom, które przyszły, trenerom i organizatorom, że tak to doskonale, fajnie wypadło - mówi Łukasz Puciłowski, prezes Stomilu Olsztyn.

Posłuchaj: o pikniku połączonym z naborem do Akademii Sportu Stomilu Olsztyn rozmawiają prezes klubu Łukasz Puciłowski i Anita Zalewska

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Sportowa sobota przy Piłsudskiego zakończyła się meczem Centralnej Ligi Juniorek U-17 ("gr. północna" ): olsztynianki pewnie pokonały Olimpię Szczecin 8:1. Również w sobotę, korzystając z przerwy ligowej, 1. zespół Stomilu rozegrał w sobotę sparing z płocką Wisłą. biało-niebiescy wygrali 1:0.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Źródło: Rodzinny piknik ze Stomilem Olsztyn. Piłkarze kręcili watę cukrową, a prezes klubu osobiście zajął się obsługą grilla
Nasi Partnerzy polecają